Přeskočit na obsah

Zveme vás ve čtvrtek 21. září na slavnostní otevření pumptracku ve volnočasovém areálu Colben centra. Od 14hod na vás čeká program nabitý tím nejlepším z české cyklistiky, exhibice i tréninky pro všechny.

Na co se můžete těšit?

  • Rozhovor a exhibiční jízdy Teo Kováče – Teo momentálně patří mezi špičku českých bikerů a primárně se zaměřuje na disciplíny MTB freestyle a freeride. Minulý rok si z největšího světového MTB gravity festivalu Crankworx v Innsbrucku donesl stříbrnou medaili a jak sám říká, jeho cílem je, neustále své ježdění posouvat.
  • Otevření dráhy Michalem “Čerf” Červenkou – profi-biker a držitel světového rekordu v maratonu na pumptracku
  • edukativní program k jízdě na pumptracku a bezpečnosti na kole
  • výuka základů jízdy na pumptracku – podmínkou účasti je přilba a kolo v dobrém technickém stavu!
  • Oficiální otevření pumptracku přestřižením pásky
  • Celým programem vás bude provázet Pavel Zvěřina – jezdec, fotograf, mechanik a občasný závodník MTB od devadesátých let, instruktor terénní cyklistiky ITC-C

Na místě bude možnost zapsat se do nově otevíraného kroužku cyklistiky a jízdy na pumptracku pro děti.

Po celou dobu programu se můžete občerstvit v Colben café – kavárna nabídne krom výběrové kávy i osvěžující drinky, nealko i alko nápoje, pivo a domácí dezerty a pečivo. V případě veder se určitě hodí schladit se kopečkem vanilkové zmrzliny nebo ledovou domácí limonádou.

Nezapomínáme ani na naše nejmenší návštěvníky. Pro ně bude připraveno třeba malování na obličej nebo možnost natočit si vlastní cukrovou vatu.

V případě deště nebo podmáčené trati se akce přesouvá.

Vstup volný.