Přeskočit na obsah

HUDEBNÍ HRÁTKY

pro rodiče s dětmi

Hledáte příležitost, jak si se svým děťátkem užít krásné chvíle a přitom rozvíjet v sobě i v dítěti lásku k hudbě a rytmu?

Ve spolupráci s lektorkou Janou otevíráme hudební hrátky pro rodiče s dětmi. Přijďte si užít hudební hodinku, díky které zažijete společně s vaším děťátkem krásné a nezapomenutelné chvíle, na které budete vy i vaše děti vždycky vzpomínat s láskou ❤️

Na lekcích se budeme společně učit jednoduché písničky, hudebně pohybové a rytmické hry a hru na rytmické hudební nástroje. Zpočátku jsou děti na lekcích spíše pozorovateli a do společných aktivit se zapojují časem. Děti se tu učí hlavně napodobováním. V tomto případě jde nejlepším příkladem sám rodič, který spolupracuje s lektorem, věnuje se dítěti a pomáhá mu. Cílem je v dětech i rodičích podporovat pozitivní vztah ke zpěvu a hudbě jako takové.

KDY: každé pondělí od 9:00 – 9:40

PRO KOHO: dětí od 2 do 4 let v doprovodu rodiče

UKÁZKOVÁ LEKCE: 18. března 2024

CENA LEKCE: 180 Kč

KAPACITA LEKCE: 8 dětí s rodičem

V případě zájmu bude oteveřen kurz 6 lekcí od 25.3. do 6.5.2024.

Lekce se uskuteční při minimálním počtu 4 osob. Na lekci je nutná registrace předem.

O lektorce:

JANA

Jana se věnuje hudbě už od malička. Její vášní jsou strunné nástroje. Svou první kytaru vzala do ruky v 9 letech a už ji nepustila. Hudbě se věnuje v podstatě denně a kromě ní ji v životě provází i vášeň pro fotografii a video. Ke hře na ukulele se Jana dostala v roce 2014. A protože ji ukulele a kytara bylo stále málo, vrhla se i na baskytaru. Od dětství jezdí na letní dětské tábory, kde během dospívání získala zkušenosti jako vedoucí. Má velmi ráda děti a práci s nimi, ale velmi často předává své dovednosti i dospělým.

Možnost sledovat u dětí i dospělých pokrok, úsilí a snahu probudit v nich nadšení pro kytaru a ukulele je pro mě jednou z nejvíce uspokojivých zkušeností. Ráda hledám stále nové cesty, jak současnou generaci dětí i dospělých zaujmout a něco nového je naučit.

Jana