Přeskočit na obsah

ČAROVNÝ SVĚT * NEOBYČEJNÁ RODINA * KOLUMBIE * ZÁZRAČNÝ DŮM * DAR * SUPERSCHOPNOST * KOUZLO * HUDBA * TANEC

NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK!
ENCANTO!


Zveme vás na anglický Encanto Adventure Summer Camp, jedinečný letní příměstský tábor plný zábavy, dobrodružství a kouzla! Každý den táborového programu bude naplněn dobrodružstvím a aktivitami, které oživují kouzlo Encanta. Od hledání skrytých pokladů ve veselých domácích a exotických zákoutích k tajemným dobrodružstvím. Táborové aktivity děti přenesou do světa magie a fantazie. Děti budou mít příležitost objevovat své vlastní unikátní dovednosti a talenty, stejně jako postavy z filmu Encanto.

Plánujeme také speciální večerní akci, kde se tábor promění ve skutečné Encanto s magickými světly, tancem a hudbou. Prostřednictvím zábavných her a soutěží si děti vyzkouší dovednosti, které se učily během dne, a vytvoří si nezapomenutelné vzpomínky s novými přáteli. Tábor Encanto Adventure Summer Camp je místem, kde se splňují sny a kde se každý den stává neuvěřitelným dobrodružstvím.

Přidejte se k nám a objevte kouzlo Encanta! … od tance a hudby po uměleckou tvorbu a herectví, tábor Encanto Adventure Summer Camp poskytuje prostředí, ve kterém se každý účastník může cítit jako hrdina!

TERMÍNY: 22.7. – 26.7. a 29.7. – 2.8.

PRO KOHO: děti 4 – 12 let

MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 6 (za přítomnosti jednoho průvodce)

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 18 (za přítomnosti tří průvodců)

CENA: 1 750 Kč ( V ceně není zahrnuto celodenní stravné s pitným režimem v ceně do 350Kč/den.)

Storno podmínky:

1/ zrušení do 31.5.2024 – storno poplatek 5%

2/ zrušení do 30.6.2024 storno poplatek 60%

3/ zrušení po 1.7.2024 storno poplatek 100%

VEDOUCÍ: Ivana Lovasová

Programem vás bude provázet průvodkyně Ivana Lovasová, která nachystá prostředí a materiály. Průvodce je zodpovědný za perfektně připravené prostředí a napojení dítěte na materiál, tak aby mohlo pracovat a užívat si své zdokonalování a objevování na své individuální úrovni. Průvodce pomáhá dětem s výběrem a ukazuje jim, jak na to. Velký důraz je kladen na respektující komunikaci s dětmi, svobodu pohybu a podporu vlastní aktivity. Využíváním principu vlastní kontroly práce a radosti z chyby jako možnosti pro další objevení, co ještě je možné dále dělat, se dětí učí odpovědnosti za své učení.

Ivana se věnuje vedení cvičení a tréninků pro širokou veřejnost (Devítka v pohybu, osobní fitness trenér), pro kojence a batolata, těhotné i osoby po porodu a také se specializuje na stravování jak miminek, starších dětí až po stravování během těhotenství, v období kojení, po porodu. Ivanino odhodlání sdílet znalosti je evidentní v jejím mnohostranném přístupu. Neustálé vzdělávání prostřednictvím různých školících kurzů ukazuje její neochvějné odhodlání mít pozitivní dopad na životy druhých.