Přeskočit na obsah

Rezervační systém

Pro rezervaci služeb využíváme rezervační systém Reservanto. Věříme, že vám umožní flexibilnější vytváření a správu rezervací našich služeb a bude pro vás pohodlným nástrojem, jak mít přehled o naší nabídce. Snažíme se vše nastavit co nejjednodušeji a nejpohodlněji, musíme však nastavit i pravidla, která jsou ne vždy pro každého z vás ideální. I tak věříme, že se vám v Colben centru bude líbit. Ať tak, či tak, klidně nám o své zkušenosti napište. Jsme tu pro vás.

PÁR PRAVIDEL PRO UŽÍVÁNÍ REZERVAČNÍHO SYSTÉMU

Pro rezervace našich služeb využijte náš rezervační systém ZDE

V rezervačním systému si vyberte požadovanou službu, případně čas. Pokud budete vyzváni k platbě online, je nutné rezervaci uhradit do 30 minut, jinak bude stornována systémem. U služeb, které okamžitou úhradu nevyžadují je nutné ji uhradit na recepci Colben centra v den čerpání služby a to buď v hotovosti nebo platební kartou (bezkontaktně).

Svoji rezervaci můžete bezplatně zrušit nejdéle 23 hodin před jejím začátkem – v takovém případě vám bude plná hodnota rezervace vrácena ve formě kreditů na váš zákaznický účet v rezervačním systému. Kredity mají neomezenou platnost a dají se využít pro platbu jakékoliv služby Colben centra. Vrácení částky z kreditu zpět na váš účet není možný. Při pozdním zrušení celá částka rezervace propadá a je nevymahatelná. V případě nejasností nebo jakýchkoliv problémů nás kontaktujte na emailové adrese info@colbencentrum.cz, kde váš případ posoudíme individuálně.

V případě, že zákaznický účet nemáte vytvořený a rezervaci stornujete, stačí dokončit registraci vašeho účtu zadáním použité emailové adresy a zvolením přihlašovacího hesla. Po přihlášení můžete veškeré své kredity (i ty, které se vám připsaly před dokončením registrace) využít pro další rezervace.

Do správy svého zákaznického účtu přejdete ZDE

Přihlašování na lekce je ve většině případů možné nejpozději 8 hodin před začátkem dané lekce. Pokud byste se chtěli přihlásit později, ozvěte se nám na 727 838 460 – v případě volné kapacity vám rezervaci vytvoříme ručně.

V případě nenaplnění kapacity lekce/kurzu vám bude při zrušení kurzu vrácena zaplacená částka v kreditech v plné výši na váš zákaznický účet. Kredity pak můžete využít k rezervaci jakékoliv služby nebo jiného termínů. V individuálních případech umožňujeme vrácení částky zpět na bankovní účet (při hodnotě rezervace vyšší než 1 500 Kč), z uhrazené částky pak bude stržen manipulační poplatek 5%.

Používáním rezervačního systému souhlasíte s výše uvedenými podmínkami.

Děkujeme za pochopení a vaši důvěru.