Přeskočit na obsah

Jóga

Nejlepším lékem na stres je se zastavit a zaměřit své myšlenky k sobě. Nabízíme vám večerní lekce jógy, které vám pomohou se po celém dni odreagovat, protáhnout tělo a posílit důležité hluboké svaly. Díky pravidelné jógové praxi najdete cestu sami k sobě, naučíte se uvědomovat si své tělo a usměrnit myšlenky.

TERMÍNY LEKCÍ: od 4. ledna 2024

  • čtvrtek 7:00 – 8:00 (Martina – ranní Vinyasa jóga) – od února 2024
  • čtvrtek 18:15 – 19:15 (Martina – dynamická jóga)

LEKTORKY: Martina Kapciugová, lekce s Dančou jsou v průběhu ledna zrušeny z osobních důvodů

Lekce se uskuteční při minimálním počtu 4 osob.

CENA ZA LEKCI: 220 Kč

PERMANENTKA: 2 000 Kč – 10 vstupů (platnost 3 měsíce)

KAPACITA: 9 osob


O lektorkách:

Daniela Šťastná

Lekce jógy vede jógová instruktorka Daniela Šťastná. Jógu praktikuje aktivně od roku 2014, nyní absolvovala akreditovaný kurz MŠMT s časovou dotací 200 hodin od Yoga4Everybody, se specializací na Fyzio jógu, Hatha jógu, Power jógu, Vinyasa jógu nebo další rozšířené části, jako je Těhotenská nebo Restorativní jóga.

Martina Kapciugová

Martina praktikuje jógu od roku 2016, kdy hledala nejlepší rekonvalescenci a protažení po běhání. Letos absolvovala kurz od Yoga4Everybody s časovou dotací 200hodin. Specializuje se na dynamické lekce power, flow a vinyasa jógy. Třetím rokem se také věnuje dětské józe pro předškolní děti.

Jak probíhají lekce:

Nabízíme vám lekce večerní jógy. Každý den je jiný, lektorky ukazují různé modifikace cviků, takže si každý najde takovou náročnost, na jakou se zrovna cítí. Na své si tudíž přijdou jak začátečníci, tak zkušení jogíni. Jóga probíhá v malé skupině, obě lektorky mají tedy prostor věnovat se každému individuálně. K příjemnému zážitku přispěje hudba doplněná zpěvem a použití přírodních aromatických olejů, kterými je podpořena nejen závěrečná relaxace. Přijďte načerpat energii a protáhnout své tělo!