Přeskočit na obsah

Lekce UKULELE pro dospělé

s možností hlídání dětí

Chcete se naučit něco nového? A co třeba hru na ukulele?

Ve spolupráci s lektorkou Janou otevíráme kurz skupinových lekcí hry na ukulele pro začátečníky. Máte děti? O ty se vám v průběhu lekce rádi postaráme přímo v Colben centru.

Dorazte na zkušební lekci, kde se dozvíte o tomto malém hudebním nástroji a také se naučíte již první jednoduchou písničku. Hudba je láska na celý život, pojďte ji objevit s Janou:)

KDY: každé pondělí od 10:00 – 10:50

UKÁZKOVÁ LEKCE: 18. března 2024

CENA LEKCE: 180 Kč (cena hlídání po dobu lekce 50Kč/dítě)

KAPACITA LEKCE: 10 osob

V případě zájmu bude oteveřen kurz 6 lekcí od 24.3. do 6.5.2024.

Lekce se uskuteční při minimálním počtu 4 osob.

Nemáte ukulele? Nevadí. Rádi vám ho na lekci půjčíme, případně poradíme s výběrem vlastního.

O lektorce:

JANA

Jana se věnuje hudbě už od malička. Její vášní jsou strunné nástroje. Svou první kytaru vzala do ruky v 9 letech a už ji nepustila. Hudbě se věnuje v podstatě denně a kromě ní ji v životě provází i vášeň pro fotografii a video. Ke hře na ukulele se Jana dostala v roce 2014. A protože ji ukulele a kytara bylo stále málo, vrhla se i na baskytaru. Od dětství jezdí na letní dětské tábory, kde během dospívání získala zkušenosti jako vedoucí. Má velmi ráda děti a práci s nimi, ale velmi často předává své dovednosti i dospělým.

Možnost sledovat u dětí i dospělých pokrok, úsilí a snahu probudit v nich nadšení pro kytaru a ukulele je pro mě jednou z nejvíce uspokojivých zkušeností. Ráda hledám stále nové cesty, jak současnou generaci dětí i dospělých zaujmout a něco nového je naučit.

Jana