Přeskočit na obsah

Logohrátky s Vyslovuj.cz

Přípravná cvičení pro správný vývoj hlásek

Přinášíme vám novinku – spolupráci s logopedickou aplikací Vyslovuj.cz! Nově získáte ZDARMA individuálně nastavený logopedický plán od naší logopedky na míru vašemu děťátku přímo v aplikaci Vyslovuj.cz, která je oficiálně registrovanou logopedickou pomůckou. Papoušek API pak každý den bude s využitím AI motivovat vaše dítě k procvičování písmenek. Způsob motivace a APIho svět vaše dítě natolik pohltí, že si bude samo o procvičování říkat. Ozkoušeli jsme to na vlastních dětech! A vám odpadne nezábavné nucení dítěte do cvičení a ještě ušetříte každý den pár minut času pro sebe.

TERMÍN: od 6. února 2024 do 18. června 2024

  • Úterý 16:45 – 17:15
  • Úterý 17:20 – 17:50

Oba kurzy jsou určené pro děti od 4 do 7 let.

POČET LEKCÍ: 17

CENA ZA KURZ: 2 805 Kč

KAPACITA: 6 dětí

LEKTOR: Helena Nosková, Alžběta Mádrová (Vyslovuj.cz)

Kurz je určen pro děti bez přítomnosti rodiče. Po dobu trvání lekce mohou rodiče využít naši kavárnu.


O lektorce:

Helena pracuje řadu let jako učitelka v mateřské škole, kde se formou hry s dětmi snaží pomoci jim uvolnit a rozpohybovat jazýček a tím je učí správně vyslovovat. Na lekcích používá jednoduché pomůcky jako brčko, kelímek s vodou nebo pinpongový balonek, takže děti logopedická cvičení velmi baví. 

Proč je logopedie pro děti důležitá?

Nejpohyblivějším a prakticky nejdůležitějším orgánem řeči je náš jazyk. Při tvoření samohlásek se pohybuje celý, při souhláskách se pohybuje jen některá jeho část. Je nutné, aby s ním děti uměly zacházet, neboť každá hláska vyžaduje jiné postavení jazyka a také rtů. Logopedickým cvičením formou hry si děti díky artikulačním, dechovým a fonačním cvičení upevní orientaci jazyka v ústech a naučí se správné výslovnosti.