Přeskočit na obsah

Co-work

Víme, jak náročné je skloubit péči o děťátko a zaměstnání. Proto jsme pro vás otevřeli sdílenou kancelář s hlídáním dětí. V kanceláři budete mít klid na práci, veškeré potřebné kancelářské vybavení i dobrou kávu. A o vaše děti se postarají skvělé chůvy v naší herničce.

V rezervačním systému níže si zarezervujte volné místo v coworku s hlídáním Vašeho děťátka nebo si rovnou kupte Permanentku na více vstupů a užijte si své členství naplno. Ve sdílené kanceláři na vás bude čekat Vaše vlastní klidné místo, k dispozici budete mít ovoce a vodu, ale především stabilní internetové připojení a potřebné kancelářské vybavení. Osobní schůzky nebo online porady hravě zvládnete v soukromí v naší audio-vizuální místnosti, kterou pro Vás připravujme.

O vaše děti se mezitím postarají zkušené chůvy, které si s dětmi budou hrát nebo trávit čas venku v zahradě centra. Naše chůvy mají s hlídáním dětí bohaté zkušenosti a partnerská komunikace je jim vlastní. A pokud by se vám po dětech začalo stýskat, můžete se s nimi potkat na půli cesty v prostoru kavárny – budete je mít na dosah.

CENÍK (platný od 13.2.2023)

Druh vstupuCena coworkuCena hlídání /1 dítěCena celkem za vstup
Jednorázový cowork s hlídáním
– dítě mladší 15 měsíců
350 Kč650 Kč1 000 Kč
Jednorázový cowork s hlídáním
(dítě starší 15 měsíců
)
350 Kč650 Kč1 000 Kč
Jednorázový
cowork bez hlídání
450 Kč450 Kč
Jednorázové vstupy platí ve Vámi rezervovaný den v provozní době coworku 8:00 – 13:00, hodinové vstupy nejsou možné. Vstupy lze v rezervačním systému rezervovat nejdéle do 20:00 předchozího dne.

Hlídání druhého děťátka je možné po předchozí domluvě, cena je 120 Kč/hod a je možné platit kartou nebo v hotovosti na recepci.

PERMANENTKY

Druh permanentkyPočet vstupůcena za vstupcena celkem
členství JEDEN 4900 Kč3 600 Kč
členství DVA8800 Kč6 400 Kč
Platnost permanentek je 5 týdnů od nákupu a je možné je uplatnit na Cowork s hlídáním – dítě mladší 15 měsíců a Cowork s hlídáním (pro děti starší 15 měsíců). V rámci platnosti permanentky si můžete rezervovat jakékoliv volné dny v rezervačním systému. Rezervaci lze stornovat do 9:00 předchozího dne, vstup se Vám poté vrátí na Permanentku a můžete ho čerpat v rámci její platnosti v kterýkoliv jiný den. Permanentky je možné zakoupit v rezervačním systému (je nutné vytvořit si v uživatelský účet) nebo na recepci Colben centra.