Co-work

Víme, jak náročné je skloubit péči o děťátko a zaměstnání. Proto pro vás od ledna otevíráme sdílenou kancelář s hlídáním dětí. V kanceláři budete mít klid na práci, veškeré potřebné kancelářské vybavení i dobrou kávu. A o vaše děti se postarají skvělé chůvy v naší herničce.

Stačí si jen vybrat počet dní v týdnu, po které chcete co-work využívat, zvolit odpovídající typ členství a po následující 4 týdny na vás bude čekat vaše vlastní klidné místo v příjemném prostředí sdílené kanceláře. Nebude chybět dobrá káva, ovoce a voda, ale především stabilní internetové připojení a potřebné kancelářské vybavení. Osobní schůzky nebo online porady hravě zvládnete v soukromí v naší audio-vizuální místnosti.

O vaše děti se mezitím postarají zkušené chůvy, které si s dětmi budou hrát nebo trávit čas venku v zahradě centra. Naše chůvy mají s hlídáním dětí bohaté zkušenosti a partnerská komunikace je jim vlastní. A pokud by se vám po dětech začalo stýskat, můžete se za nimi přijít podívat – budete je mít na dosah.

CENÍK (platný od 2.1.2023)

Typ členstvíPočet dní v týdnuCowork v Kč/hodHlídání v Kč/hod/1 dítěCena za měsíc v Kč*
JEDNA1651153 600
DVA260956 200
TŘI**355858 400
ČTYŘI**4558511 200
PĚT***5457011 500
* Částka je počítána na 4 kalendářní týdny za jedno místo v co-worku a hlídání 1 dítěte.
** V ceně členství je zahrnut zdarma 1 horký nápoj (káva/čaj) na každý pracovní den a přednostní využití AV místnosti zdarma na 90min/týdně.
*** V rámci členství PĚT získáte zdarma 1 horký nápoj (káva/čaj) na každý pracovní den a slevu 10% na veškerou další konzumaci v Colben centru v době co-worku. Součástí tohoto členství je i přednostní využití AV místnosti zdarma na 150min/týdně