Přeskočit na obsah

MimiCvíčo

„Děti nám připomínají, že život je dobrodružstvím plným objevů a radosti. Jejich smích je naše nejlepší pojištění proti stresu.“ 

(Karen Salmansohn)

Co můžete od kurzu očekávat?

První roky života jsou velmi důležité vzhledem k správnému psychomotorickému vývoji v dalších letech a prevenci možných problému s pohybovým aparátem. Unikátní koncept lekcí nabízí aktivity, které vhodným způsobem stimulují a podporují vývoj děťátka. Cvičení zajišťuje dítěti nové podněty, které příznivě působí na hrubou i jemnou motoriku, koordinaci a jeho celkový psychomotorický vývoj, pomáhá rovnoměrnému posílení svalstva dítěte a samozřejmě přispívá k prohloubení vztahu mezi rodičem a dítětem. Navíc si děti pomalu zvykají na kolektiv a pravidelný kontakt s vrstevníky přirozeně rozvíjí jejich sociální cítění. Lekce jsou vedené formou zábavných aktivit a her a nechybí ani nejrůznější pomůcky od míčků, overballů, balanční plochy, barevné padáky, molitanové pomůcky a různé další pomůcky.

Cvičení nabízíme NOVĚ buď jako ucelený kurz se 6 lekcemi nebo s možností jednorázového vstupu (pouze v případě volné kapacity)

PRO KOHO: děti ve věku 12 – 36 měsíců, pokud máte zájem o cvičení s mladším děťátkem, ozvěte se nám

TERMÍN: každou středu od 10. ledna 2024

  • 9:30 – 10:00

POČET LEKCÍ V KURZU: 6 (od 10. ledna 2024 do 14. února 2024)

KAPACITA KURZU: 6 dětí

CENA ZA KURZ: 1 194 Kč

CENA JENORÁZOVÝ VSTUP: 240 Kč

LEKTORKA: Ivana Lovasová

CO SI VZÍT S SEBOU:

  • pohodlné oblečení jak pro vás, tak pro dítě
  • náhradní oblečení
  • oblíbená hračka
  • deka/pléna

Cvičení probíhá za přítomnosti rodičů.

O lektorce:

Ivana Lovasová

Cvičení probíhá pod vedením zkušené instruktorky s potřebnou kvalifikací. Ivana se věnuje vedení cvičení a tréninků pro širokou veřejnost (Devítka v pohybu, osobní fitness trenér), pro kojence a batolata, těhotné i osoby po porodu a také se specializuje na stravování jak miminek, starších dětí až po stravování během těhotenství, v období kojení, po porodu. Ivanino odhodlání sdílet znalosti je evidentní v jejím mnohostranném přístupu. Neustálé vzdělávání prostřednictvím různých školících kurzů ukazuje její neochvějné odhodlání mít pozitivní dopad na životy druhých.

Ivana Lovasová