Přeskočit na obsah

Skupinové lekce angličtiny pro dospělé

s možností hlídání dětí

Je možné v dnešní době pracovat a fungovat bez znalosti angličtiny? Jistě ano, ale pokud chcete rozumět svým dětem, cizincům nebo se v pohodě domluvit téměř všude na dovolené, nabízíme vám zábavné konverzační lekce angličtiny pro mírně pokročilé i pokročilé. Zuzka vás pomocí moderních metod naučí gramatiku i zbaví strachu z mluvení. Máte pocit, že na jste na rodičovské dovolené všechno zapomněli? Ale s malým děťátkem je nemožné docházet na lekce? Děťátko vám v Colben centru pohlídáme a vy budete mít prostor na zlepšování. Jdete do toho s námi?

TERMÍN: od 25. září do 11. prosince 2023

  • každé pondělí od 9:00 do 10:30 – úroveň A1/A2 (mírně pokročilí)
  • každé pondělí od 10:30 do 12:00 – úroveň B1/B2 (pokročilí)

UKÁZKOVÉ LEKCE:

  • Pondělí 18. září – 375 Kč/os – lekce 90 min – registrace mírně pokročilí ZDE, registrace pokročilí ZDE.

POČET LEKCÍ : 12

CENA: 4 399 Kč za celý kurz

KAPACITA: 5 osob

LEKTOR: Zuzana Krotovychová

Po domluvě lze zajistit hlídání dětí za zvýhodněnou cenu 100 Kč / hod. V případě zájmu nás kontaktujte na info@colbencentrum.cz.

Kurz se uskuteční při minimálním počtu 2 účastníků.


O lektorce:

Výuku povede zkušená lektorka angličtiny a literární překladatelka, Zuzana Krotovychová. Vystudovala anglický a francouzský jazyk na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Angličtinu vyučuje 8 let, především ve firmách, nebo individuálně či online. 

Jak probíhá výuka:

Zuzana ve svých hodinách dbá na příjemnou a neformální atmosféru. Chce aby se její studenti nebáli otevřeně mluvit, procvičovat své jazykové dovednosti a klást otázky. 

  • Pracuje s moderními učebnicemi
  • Využívá autentické materiály (YouTube, webové stránky i vtipy), které do výuky přinášejí skutečný jazyk tak, jak ho používají rodilí mluvčí. 
  • Klade důraz na rozšíření aktivní slovní zásoby

Na kurzu si procvičíte i vylepšíte své jazykové dovednosti a zbavíte se strachu z mluvení.