Přeskočit na obsah

Feng Shui

Cesta k sobě a lidem kolem nás

Všichni žijeme ve vztazích. Ať se jedná o vztahy partnerské, pracovní či přátelské, každý z nás se v nich občas ztrácí. Vztah si vytváříme i sami k sobě a třeba ke svým dětem. Na komorním setkání se seznámíme s principy tradičního čínského učení Feng shui. Dozvíme se, jak nalézt svůj potenciál a porozumět lépe nejen sám sobě, ale také právě druhým lidem. Během setkání narazíme na spoustu otázek z každodenního života a najdeme i mnoho odpovědí. Vysvětlíme si, jak využít energie ve svůj prospěch, aby nás nevyčerpávaly.

TERMÍN: středa 8. listopadu 2023 od 19:00

DÉLKA SEMINÁŘE: 2,5 – 3 hod (vč. diskuze)

CENA: 350 Kč

LEKTOR: Monika Domincová


Setkáním vás provede Monika, které se filosofie Feng Shui stalo velkou vášní a každodenní radostí. Vystudovala ve volném čase komplexní kurz Školy Feng Ren Shui Jiřího Černáka zaměřený na soulad energií času, prostoru a člověka. Typologie člověka a vzájemné vztahy jsou již téměř 15 let jejím koníčkem a ráda příležitostně předává získané zkušenosti o praktickém využití v běžném životě dál. Na prvním workshopu nás seznámí se základními principy střídání energií jin a jang a prvků. Sestavíte si vlastní osobnostní profil i profil blízkých, kteří k tomu dali souhlas. U dětí do 12 let může s profilem pracovat každý z rodičů. Naučíte se i základy vztahů mezi jednotlivými osobnostními typy a praktické rady, jak se vyhnout konfliktům.

Další workshop je plánován na začátku ledna, kdy se zaměříme na přicházející rok Dřevěného Draka, který přinese do našich životů velmi silné energie. Na setkání se dozvíte, jak tuto energii využít ve svůj prospěch a pro dosažení svých cílů.

S Monikou je možné si domluvit i individuální setkání a poradit se či získat odpovědi na otázky, které nebude možné z časových důvodů vysvětlit.