Přeskočit na obsah

seminář

PŘIPRAVTE SE NA ROK

DŘEVĚNÉHO DRAK

S rokem 2024 přijde vláda „šťastného i štědrého“ dřevěného draka. Drak je symbolem síly, moci a bohatství a jedná se o jedno z nejšťastnějších a nejmocnějších znamení čínského horoskopu.

Co nám tento rok přinese? Na co se máme připravit?

Odpovědi na otázky můžete najít na tomto semináři.

TERMÍN: čtvrtek 25. ledna 2024 od 19:00

DÉLKA SEMINÁŘE: 2,5 – 3 hod (vč. diskuze)

CENA: 350 Kč

LEKTOR: Monika Domincová

 


Rok 2024 je rokem Zeleného Dřevěného Draka. Drak je obecně symbolem síly, šlechty, cti, štěstí a úspěchu. Jde o Yangový symbol spojený s prvkum ohně. jeho přirozené vlastnosti se v tomto roce zesílí a přinesou pozitivní změny a příležitosti. Spojení ohně a dřeva přináší mocnou energii proměny života k lepšímu pro každého člověka, který se nebojí vykročit vpřed. Všechno, co chcete je na druhé straně strachu! Není lepší čas projít ohněm a dosáhnout svých snů než právě v tomto roce! Je čas proměnit svůj život k lepšímu.

Setkáním vás provede Monika, které se filosofie Feng Shui stalo velkou vášní a každodenní radostí. Vystudovala ve volném čase komplexní kurz Školy Feng Ren Shui Jiřího Černáka zaměřený na soulad energií času, prostoru a člověka. Typologie člověka a vzájemné vztahy jsou již téměř 15 let jejím koníčkem a ráda příležitostně předává získané zkušenosti o praktickém využití v běžném životě dál.

S Monikou je možné si domluvit i individuální setkání a poradit se či získat odpovědi na otázky, které nebude možné z časových důvodů vysvětlit.