Přeskočit na obsah

EBRU

kurz malování na vodní hladinu

Turecká technika malování na vodní hladinu EBRU je vhodná pro každého bez ohledu na věk a umělecké zkušenosti. Speciálními barvami se vytváří obrazy na vodní hladině, které se následně otisknou na papír nebo další předměty. Přijďte se naučit něco nového, vytvořit si krásné originální dekorace a odpočinout si od všedních starostí na workshop s Anastasiji.

TERMÍNY KURZU:

  • sobota 16. září od 10:00 do 12:00
  • pondělí 27. září od 18:00 do 20:00
  • pondělí 9. října od 18:00 do 20:00

Lekce se uskuteční při minimálním počtu 4 osob.

CENA ZA KURZ: 1 200 Kč

Akční cena na říjen 999,- Kč

(V ceně kurzu je zahrnut veškerý materiál – barvy a papíry pro otisk obrázků, dále 1 ks látkové tašky k obarvení, nealko nápoje a drobné občerstvení)

KAPACITA: 6 osob

LEKTOR: Anastasija

KDE: Colben centrum, Kolbenova 40, Praha 9 (metro Kolbenova)

Kurz je vhodný pro dospělé a děti od 10 let.


Co Vás na kurzu čeká:

Během kurzu získáte veškeré teoretické i praktické znalosti, seznámíte se s historií a vším co potřebujete znát pro tvorbu touto starobylou technikou EBRU, která pochází z 11. století. Naučíte se několik základních vzorů, které vytvoříme pomocí drátků a hřebínků na hladinu speciálního vodního roztoku.

K dispozici budete mít širokou paletu barev, každý svoji pracovní nádobu, dostatek papíru, na který si své obrazy budete obtiskovat a které si doma můžete jednoduše zarámovat. Vytvoříte tak nádherné dekorace pro svůj byt nebo originální dárky pro své blízké a přátele.

Každý účastník obdrží látkovou tašku, kterou si v průběhu kurzu sám technikou EBRU nazdobí. Domů si tak kromě mnoha originálních obrázků odnesete i originální kousek, který je i praktický a bude vám dlouho sloužit.

Klademe důraz na individuální přístup. Kurz je veden v malé skupince max. 6 účastníků, lektorka tak má dostatek prostoru věnovat se každému individuálně. Kurz je proto vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pokročilé kreativce.

K dispozici na místě budou v průběhu celého kurzu nealko nápoje, pro dospělé prosecco jako welcome drink a drobné občerstvení v podobě kanapek, ovoce, zeleniny a slaného snacku.

Na kurz je vhodné přijít v oblečení, které se případně může lehce zašpinit.

O lektorce:

Lekce vede skvělá lektorka Anastasija, která pochází z Běloruska a více jak 10 let žije v Praze. Po práci ve svém volném čase se začala věnovat výtvarné technice malování na vodní hladinu EBRU, která si ji rychle získala svou originalitou a krásou. Vyrábí cokoliv od šátků až po záložky do knih a své dovednosti ráda předává dál na svých workshopech. Ráda sleduje, jak v sobě každý díky technice Ebru objevuje tvůrce a překvapuje svými výtvory sám sebe.