Přeskočit na obsah
Workshop v oblasti seberozvoje "Vím svůj směr"

“Vím svůj směr”

Workshop v oblasti seberozvoje

Pojďte se na chvilku zastavit a zorientovat se ve svém životě. Zjistěte, kde vám utíká energie a kde vám nespokojenost nedovolí cítit radost. Jakým směrem se tedy vydat a kam namířit svoji pozornost, abyste byli v životě spokojenější?

TERMÍNY WORKSHOPU:

  • čtvrtek 12. října 2023 od 9:00 do 11:30 (s možností hlídání dětí)
  • středa 25. října 2023 od 18:00 do 20:30

Workshop se uskuteční při minimálním počtu 4 osob.

CENA: workshop 690 Kč, hlídání 250 Kč/dítě

KAPACITA: 8 osob

LEKTOR: Kristýna Pechová


O čem workshop bude:

Praktický workshop, kde si ujasníte svoji cestu.

Podíváte se odkud a kam směřujete. Ujasníte si hodnoty které jsou pro vás v životě důležité. Zjistíme, v jakých životních i pracovních oblastech jste spokojeni (a jak moc) a také pojmenujeme ty, ve kterých to vázne.

Vybavím vás praktickým cvičením na spokojenost, které můžete udělat na jakoukoliv oblast života, kdykoliv cítíte nespokojenost a nevíte tzv. odkud vítr vane.

Co si odnesu?

  • Zjistíte kterou životní oblast/i posílit , abyste cítili více energie a radosti
  • Zorientujete se v životě, kde stojíte a kam jdete  
  • Srovnáte si svoje priority a zjistíte své hodnoty
  • Praktické cvičení na zvýšení životní/pracovní spokojenosti, které jde použít na jakoukoliv oblast

O lektorce:

Kristýna Pechová je koučka, facilitátorka a certifikovaná Lumina Learning konzultantka.

V roce 2012 se vydala na manažerskou dráhu v personální agentuře, kde se ji podařilo vybudovat úspěšný obchodní tým. Už během manažerské kariéry absolvovala koučovací výcvik, kde se naučila nejvýznamnější směry koučovacích škol jako je například psychologický koučink, systematické dotazování, exekutivní koučink, NLP a další. Od té doby se věnuje dráze koučky, facilitátorky a konzultantky na poli pracovním, ale i životním.

Ke své práci Kristýna využívá mimo koučování i nejmodernější psychometrické nástroje, které ji pomáhají rozvíjet jednotlivce i celé týmy a to v různých tématech: vize a směr, komunikace, leadership dovednosti, emoční inteligence a zvládání krizových situací. 

Kristýny motto: “Pokud budete hodnotit rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná”

https://www.luminadevelopment.cz/