Přeskočit na obsah

Skupinové hlídání

Emílek

KDY? úterý a čtvrtek od 8:15 do 12:45

PRO KOHO? děti od 15 měsíců věku

POČET DĚTÍ? max. 8


Potřebujete si odpočnout, něco zařídit nebo třeba pracovat, ale nemáte hlídání pro svoje malé zlatíčko? V jesličkách a školkách nejen v Praze 9 je nedostatek míst, a tak stále hledáte tu vhodnou? Hledáte pro své dětátko skupinu s individuálním a respektujícím přístupem? Rozhodli jsme se vám vyjít vstříc. Od dubna nabízíme skupinové hlídání vždy v úterý a ve čtvrtek pro děti od 15 měsíců. Ve skupince bude 8 dětí, o které budou pečovat 2 dospělí.

Denní program:

8:15 – 9:00 příchod dětí do Colben centra

9:15 svačina

9:30 – 11:30 program venku nebo uvnitř

11:45 oběd

12:15 – 12:45 vyzvedávání dětí

O děti se budou starat zkušené průvodkyně s důrazem na respektující přístup z Colben centra a z agentury Malý Průvodce. Děti budou mít k dispozici celý vnitřní prostor Colben centra včetně herny, zahradu centra a budou také navštěvovat blízký park Zahrádky a další dětská hřiště v okolí. V rámci skupinového hlídání se děti budou věnovat kreativním, vzdělávacím nebo pohybovým aktivitám a přirozenou formou se budou učit potřebné sociální dovednosti.

STRAVA:

vlastní (svačina a oběd)

CENA:

  • 1 měsíc na 1 dopoledne (4 vstupy) – 2 520 Kč
  • 1 měsíc na 2 dopoledne (8 vstupů) – 4 320 Kč
  • (měsíční vstupy jsou na základě permanentky s platností 5 týdnů od nákupu, kterou lze zakoupit v rezervačním systému ve Správě rezervací)

Jednorázové vstupy budou umožněny pouze v případě nenaplnění kapacity – cena 700 Kč.

skupinka Colben
skupinka Colben
skupinka Colben

OMLUVY:

Docházku je možné omluvit do 9:00 předchozího dne, vstup bude následně vrácen na permanentku a je možné ho v rámci její platnosti využít v jiný termín. V případě pozdní omluvy vstup propadá.

DALŠÍ INFORMACE:

Do skupiny patří pouze zdravé děti. Pokud dítě vykazuje při příchodu nebo v průběhu hlídání známky respiračních, infekčních nebo jiných onemocnění, bude rodič neprodleně informován a dítě nemůže být k hlídání přijato.