Přeskočit na obsah

Colben co-work s hlídáním dětí

Kompletní podmínky

Cowork s hlídáním je otevřen každý všední den od 8h do 13hod. (o státních svátcích se může provozní doba lišit).

V nabídce jsou vstupy jednorázové, které jsou platné po celou provozní dobu coworku. Hodinové vstupy v nabídce nejsou. Dále je možné pořídit Permanentku a z té platit vstupy za nižší cenu. Pro nákup permanentky je nutné se registrovat do rezervačního systému.

Rezervaci místa je nutné provést přímo v rezervačním systému a to nejdéle do 20:00 předchozího dne. Bezplatné storno rezervace můžete provést do 9:00 předchozího dne – v tomto případě bude stornovaný vstup vrácen na permanentku a můžete ho využít v kterýkoliv jiný volný den. V případě pozdního storna vstup propadá bez náhrady.

V nabídce je cowork s hlídáním, který obsahuje využití 1 místa ve sdílené kanceláři a hlídání 1 děťátka. Pokud potřebujete přijít s více dětmi, vyplňte tuto informaci při rezervaci a cena za hlídání 2 dítěte bude k zaplacení na recepci. V případě služby cowork bez hlídání je v rámci vstupu pouze 1 místo ve sdílené kanceláři. V tomto případě není možné přivést s sebou dítě, které nemá zajištěné hlídání.

V rámci svého vstupu máte k dispozici klidnou a příjemně zařízenou sdílenou kancelář pro 6 osob se stabilním internetovým připojením. V kanceláři je vám k dispozici barevná multifunkční tiskárna se skenerem, papíry, kancelářské potřeby a místo na dokumenty. V kanceláři dále je k dispozici ovoce a pitná voda. Kávu, další občerstvení je možné dokoupit na baru. Pro osobní schůzky a online meetingy bude výhledově možné využít audiovizuální místnost (místnost je nutné rezervovat předem).

V coworku je nutné chovat se tiše a brát ohledy na ostatní. Děti do sdílené kanceláře nepatří, protože by mohli rušit ostatní.

V místnosti přes chodbu se nachází hernička, která je vybavena hračkami pro děti různého věku. Hernička je od kanceláře dostatečně oddělená, ale je jednoduše dostupná, pokud své děti budete chtít vidět. Maximální kapacita herničky je 7 dětí. V herničce se o děti starají chůvy. Při výběru chův klademe důraz na zdravotnický kurz, partnerský přístup k dětem a zkušenosti s hlídáním. Počet chův bude záležet na věku dětí v hlídané skupince, při plné kapacitě budou k dispozici 2 chůvy.

Preferovaný věk dětí ve skupince je od 15 měsíců do 3,5 let. Pro děti mladší 15 měsíců jsou ve skupince vyhrazené maximálně 2 místa na každý den. Veškerou stravu a pitný režim dětí zajišťuje rodič. Při příchodu předá rodič chůvě batůžek označený jménem dítěte, do kterého krom stravy připravte v případě potřeby i plíny a další potřeby pro děťátko. Hlídání dětí je v době 8-13h určeno pouze pro uživatele co-worku. V případě hezkého počasí mohou děti využívat i venkovní zahradu – vybavte je oblečením, které se venku může zašpinit. Doporučujeme dětem přinést vlastní bačkůrky na přezutí.

V prřpadě dalších dotazů napište na info@colbencentrum.cz.

Těšíme se na vás v Colben co-worku!