Skip to content

Yoga with fun for children

Otevíráme kurz jógy pro děti od 4 do 7 let s Martinou.

Cvičení pro děti, které podporuje zdravý postoj, klenbu nohy, dýchání, ale také představivost, obratnost, pružnost a řečové dovednosti. Každá lekce je propojena jedním tématem, pohádkou nebo je zaměřena na rozvoj určité dovednosti. Děti jsou aktivizovány  pohybovými hrami a konec jógy je vždy spojen s relaxační technikou.

TERMÍN: od 8. února 2024 do 18. dubna 2024

  • čtvrtek 17:30 – 18:15

LEKTORKA: Martina Kapciugová

Lekce jsou určeny pro děti ca od 4 do 7 let – lekce probíhají bez přítomnosti rodičů, podmínkou tedy je, aby dítě vydrželo na lekci samo.

CENA KURZ: 10 lekcí – 1 450 Kč (v případě zakoupení kurzu po zahájení kurzu je cena krácena dle počtu již proběhlých lekcí)

CENA JEDNORÁZOVÝ VSTUP: 170 Kč/vstup

KAPACITA: 9 dětí, minimální počet dětí pro otevření kurzu je 5.

S SEBOU: sportovní oblečení (podložky a pomůcky jsou zajištěny)


O lektorce:

Martina praktikuje jógu od roku 2016, kdy hledala nejlepší rekonvalescenci a protažení po běhání. Letos absolvovala kurz od Yoga4Everybody s časovou dotací 200hodin. Specializuje se na dynamické lekce power, flow a vinyasa jógy. Třetím rokem se také věnuje dětské józe pro předškolní děti, kterou dětem umí podat velmi zábavnou formou. Lekce pro děti Martina propojuje s různými tématy a pohádkami, takže děti si pohyb užívají.