Skip to content

Parkour

Tréninky budou probíhat venku na parkurovém hřišti v centru Colben za metrem Kolbenova a ve školní tělocvičně ZŠ Elektra.
Tréninky jsou určeny pro děti začátečníky a mírně pokročilé a pokročilé v různých věkových kategoriích. Nejnižší věk dětí je od 7 let. Výuka je zaměřená na pohybový rozvoj dětí se základy gymnastiky a pohybové všestrannosti tak, aby postupně zvládli složitější parkourové prvky a různé triky jako salta a vruty . V detailu akce najdete popis k jednotlivým tréninkům.

Do konce března 2024 probíhají tréninky parkouru v tělocvičně ZŠ Elektra (Sousedíkova ulice, Praha 9) – ca 10 min chůze od Colben centra přes park Zahrádky.

TERMÍNY:

2. pololetí od 7.2.2024 do 26.6.2024

  • děti 7 – 9 let – středa 16:00 – 17:00 – Registrace
  • děti 9+ let – středa 17:00 – 18:00 – Registrace

Cena za kurz: 3 500 Kč

TRENÉR:

Lukáš Otoupalík

Lukáš Otoupalík

 

Lukáš se věnuje parkouru již 11 let, přičemž posledních 5 let parkour i učí, a to zejména mladší děti. Co se učení týče, tak nejvíce zkušeností získal v Sokole v Uherském Hradišti, a to jak s vedením kroužků, tak i příměstských táborů. U nás v klubu je prvním rokem a působí jako trenér. Je držitelem parkourové licence 3. třídy od České obce Sokolské a ve svém volném čase nejraději trénuje parkour s ostatními kamarády.