Skip to content

Parkourové hřiště

Volnočasový areál Colben centrum

Volnočasový areál Colben centrum je speciálně navržený pro milovníky parkouru, kteří chtějí posunout své schopnosti k novým hranicím. Hřiště poskytuje nespočet možností pro trénink základních parkourových dovedností. Je to ideální prostředí pro všechny, kteří se chtějí naučit správné techniky a rozvíjet svou tělesnou zdatnost. 

Jedná se o certifikované ekologické a recyklovatelné parkourové hřiště vybudované společností SKANSKA s téměř nulovým zásahem do přírody. Na ploše téměř 21 m2 je vytvořeno hřiště v moderním industriálním stylu využitím 47 betonových bloků a spojováním trubek / železných konstrukcí tzv. “railů”. Podklad hřiště je tvořen převážně z přírodních materiálů, jako je drcená štěpka.

Parkour je tréninková metoda, při které parkourista překonává překážky v přirozeném prostředí. Do tréninku parkouru se řadí i akrobatické prvky.

Parkourové hřiště je přístupné veřejnosti v období od dubna do října. Je vhodné pro všechny věkové kategorie od dětí po dospělé. V rámci aktivit Colben centra nabízíme tréninky s profesionálními trenéry v rámci kroužku pro děti od 7 let. Nabízíme také soukromé lekce parkouru nebo exhibici např. v rámci firemní akce či soukromé narozeninové oslavy, případně soukromý pronájem celého prostoru (pro více informací nás kontaktujte).