Skip to content

Sháníte prostory pro rodinnou nebo narozeninovou oslavu? Hledáte dobře dostupné místo s možností parkování? Chcete mít soukromí a mít k dispozici vnitřní i venkovní prostory? Colben centrum tohle všechno má a v nabídce je toho ještě mnohem víc.

Umožňujeme pronájem celého prostoru Colben centra již od 1 hodiny. K dispozici tak budete mít soukromě celý vnitřní prostor, zastíněnou jižní terasu, zahradu o velikosti téměř 500m2, dlážděnou východní terasu z co-worku na zahradu vhodnou ke grilování, opékání nebo posezení a celý uzamykatelný venkovní prostor.

Chtěli byste si pronajmou i sousední parkourové hřiště a pumptrackovou dráhu? Není problém. Hřiště pro vás uzavřeme a v případě zájmu vás zajistíme soukromé lektory, kteří se vám budou věnovat a naučí vás nové triky.

Pro vaši oslavu vám zajistíme občerstvení připravované přímo v kuchyni Colben centra z čerstvých sezónní surovin, rádi zohledníme vaše dietní požadavky případně otevřeme kavárnu s občerstvením jen a jen pro vás. Chcete si zajistit celé občerstvení sami? Nebo kombinaci? Není problém, na všem se domluvíme.

A aby děti na oslavu ještě dlouho rádi vzpomínali můžeme vám zajistit projížďky na poníkách, animátorku, malování na obličej, lektora parkouru, výrobu vlastní cukrové vaty a další zábavní program.

Kapacita vnitřních prostor je max. 30 osob, venkovní prostory pojmou více než 100 osob (plnou kapacitu jsme ještě neměli možnost vyzkoušet).

V případě zájmu o pronájem prostor Colben centra nás, prosím, kontaktujte na info@colbencentrum.cz.