Colben co-work s hlídáním dětí

Kompletní podmínky a ceník

Cowork s hlídáním bude otevřen každý všední den od 8h do 13hod. (o státních svátcích se může provozní doba lišit). Předpokládaný termín otevření coworku je v průběhu listopadu 2022.

V rámci členství budete mít k dispozici klidnou a příjemně zařízenou sdílenou kancelář pro 7-9 osob se stabilním internetovým připojením. V kanceláři je vám k dispozici barevná multifunkční tiskárna se skenerem, papíry, kancelářské potřeby a uzamykatelné místo na dokumenty. Každý může využít whiteboard a magnetickou tabuli na své pracovní poznámky. V kanceláři dále bude k dispozici ovoce a pitná voda. K některým typům členství je v ceně též káva, další občerstvení je možné dokoupit na baru. Pro osobní schůzky a online meetingy je možné využít audiovizuální místnost (místnost je nutné rezervovat předem).

V místnosti přes chodbu se bude nacházet hernička, kde je možné využít hlídání dětí. Hernička je od kanceláře dostatečně oddělená, ale je jednoduše dostupná, pokud své děti budete chtít vidět. Maximální kapacita herničky je 9 dětí. V herničce se o děti budou starat chůvy. Při výběru chův klademe důraz na zdravotnický kurz, partnerský přístup k dětem a zkušenosti s hlídáním. Počet chův bude záležet na věku dětí v hlídané skupince, při plné kapacitě budou k dispozici min. 2 chůvy. Preferovaný věk dětí ve skupince je od 1,5r do 3,5 let. Děti ve věku mimo toto rozmezí budeme přijímat dle individuální dohody. Pokusíme se Vám vyjít maximálně vstříc. Dětem bude k dispozici čerstvé ovoce a pitná voda. Oběd, případně další stravu zajišťuje rodič. Hlídání dětí je v době 8-13h určeno primárně pro uživatele co-worku. V případě hezkého počasí mohou děti využívat i venkovní zahradu.

Členství je rozděleno dle počtu dní v týdnu, kdy budete cowork využívat (členství JEDEN umožňuje využívat cowork jeden den v týdnu, členství DVA pak dva dny atd.). Konkrétní den v týdnu je nutné domluvit předem a platí po celou dobu trvání členství (případné změny budou možné po předchozí domluvě). Členství je možné zakoupit minimálně na 1 měsíc (= 4 po sobě jdoucí týdny), je na jméno a je nepřenosné. Níže uvedené ceny hlídání dětí jsou platné pouze při současném nákupu místa v coworku, na jedno místo v coworku je však možné zakoupit hlídání pro více dětí.

Pro rezervaci místa napište na info@colbencentrum.cz.

Těšíme se na vás již brzy v Colben co-worku!

CENÍK

Platný od 1.10.2022

Typ členstvíPočet dní v týdnuCowork v Kč/hodHlídání v Kč/hod/1 dítěCena za měsíc v Kč*
JEDNA1651153 600
DVA260956 200
TŘI**355858 400
ČTYŘI**4558511 200
PĚT***5457011 500

* Částka je počítána na 4 kalendářní týdny za jedno místo v co-worku a hlídání 1 dítěte.

** V ceně členství je zahrnut zdarma 1 horký nápoj (káva/čaj) na každý pracovní den a přednostní využití AV místnosti zdarma na 90min/týdně.

*** V rámci členství PĚT získáte zdarma 1 horký nápoj (káva/čaj) na každý pracovní den a slevu 10% na veškerou další konzumaci v Colben centru v době co-worku. Součástí tohoto členství je i přednostní využití AV místnosti zdarma na 150min/týdně

V případě nemoci je nutné se omluvit 24hod předem (nejdéle do 8:00 předcházejícího dne) – poté je možné čerpat náhradu v následujících 10 pracovních dnech (pouze v případě volné kapacity). V případě dlouhodobé nemoci je možné v individuálních případech členství prodloužit, maximálně však o 2 kalendářní týdny.